Budapest-Baja Regatta a leghosszabb nyíltvizi evezés Európában

 

A táv 165 kilométer. Esemény rendezője: Bajai Spartacus  SC

Rajt: Budapesten a Duna 1642-es folyamkilométertől a Lágymányosi öbölből.

Cél: Baján az 1479-es fkm-nél, a Sugovicára befordulva, azon 1,5 km-t felfelé haladva, a cél jelzésig.

 

A távot teljesítő evezősök emlékérmet és emléklapot kapnak.

Minden hajóegységet rajtszámmal kell ellátni, amelyet a rendezőség biztosít.

Ellenőrzési pontok Dunaújváros, Kalocsa, a versenyt kísérő hajó.

Az ellenőrzési pontoknál nem kontrollálható hajókat a versenyből kizárják.

A kísérőhajón orvosi segítség áll rendelkezésre.

Amely csapatot a kísérőhajó utoléri, az a további küzdelemből kiesik, a hajóra fel kell szállnia.

A résztvevők biztonsága érdekében Kalocsát 18:00-ig el kell hagyni.

Kajak és kenu egységek eredményei a Budapest-Baja Regattán

  • 2009

    K1– Körmendi László (Bajai SVSC) – 12:50 – 1. hely

    K1 – Vörös János (Bajai SVSC) – 12:50 – 2. hely

  • 2010

    K1 – Körmendi László (BSVSC) – 13:44 – 1. hely

    K1 – Gulyás István (BEE) – 14:19 – 2. hely

  • 2011

    K1 – Gulyás István (BEE) – 14:05 – 2

  • 2012

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (GVSK) – 12:55 – 2. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) – 14:34 – 5. hely

    K1 – Bakonyi József  15:44 – 6. hely

  • 2013

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (HASE) 14:14 – 3. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) 15:23 – 4. hely

    C2 – Varga Béla, Rapcsák László (Dunakiliti/Kiskunlacháza DSE) 15:35 – 5. hely

    C2 – Csákó István, Denke Sándor (Kiskunlacháza DSE) – DNF

  • 2014

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (HASE) 12:44 – 1. hely

    C2 – Varga Béla, Varga Gábor István (Dunakiliti/Bereki Bárkás) 13:22 – 2. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) 13:59 – 3. hely

    C2 – Denke Sándor, Foki Villmos (Kiskunlacháza DSE) 14:25 – 4. hely

    K2 – Balázsfi Márton, Barzó Pál  15:01 – 5. hely

    C2 – Baki András, Sallai Miklós (Szabadcsapatok) 15:07– 6. hely

    C2 – Horváth Attila, Lillik Zoltán (Weking SKKE) 15:12 – 7. hely

    CV2 – Gál Nándor, Pati Nagy Zsuzsanna (Vízművek) 15:30 – 8. hely

    C2 – Rapcsak László, Varga István (Kiskunlacháza DSE) 16:07 – 9. hely

    C2 – Bedi Tamás, Imre András (Kormorán KE/Weking SKKE) 16:08 – 11. hely

    C2 – Sánta Tamás, Tóth Roland (Weking SKKE) 16:44 – 11. hely

  • 2015

    KN2 – Horváth Eszter, Tóth Emese (GKM-SE) 15:56 – 1. hely

     

    KF2 – Balázsfi Márton, Barzó Pál  15:59 – 1. hely

     

    C2 – Kakas Tamás, Pobori (Krisztián HASE) 13:49 – 1. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) 14:23 – 2. hely

    C2 – Foki Vilmos, Denke Sándor (Kiskunlacháza DSE) 14:32 – 3. hely

    C2 – Horváth Attila, Lillik Zoltán (Weking SKKE) 14:39 – 4. hely

    C2 – Baki András, Sallay Miklós (Szabadcsapatok) 16:04 – 5. hely

    C2 – Sánta Tamás, Bedi Tamás (Weking SKKE) 16:19 – 6. hely

    C2 – Rapcsák László, Jeney László (Kiskunlacháza DSE)  DNF

     

    CV2 – Varga Béla, Hargitai Katalin  (Dunakiliti) – 14:39 - 1. hely

  • 2016

    C2 – Zdenek Herzan, David Lisicky (Prosport Olomouc) 12:23 – 1. hely

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (HASE-GANZ) 13:47 – 2. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) 13:57 – 3. hely

    C2 – Horváth Attila, Lillik Zoltán (Weking Egyesület) 14:12 – 4. hely

    C2 – Sallay Miklós, Baki András (Szabadcsapatok) 15:08 – 5. hely

     

    CV2 – Varga Béla, Hargitai Katalin (Dunakiliti) 14:11 – 1. hely

    CV2 – Denke Sándor, Áipliné Tóth Ilona (Kiskunlacházi DSE) 15:22 – 2. hely

    CV2 – Csimma Roland, Boros Zsuzsanna (DSE Kiskunlacháza) 17:13 – 3. hely

     

    K2 – Horváth Eszter, Tóth Emese (GKM-SE) 15:31 – 1. hely

     

    K1 – Szalka János dr. (e.n.) 13:03 – 1. hely

    K1 – Miklós István (BVK) 14:11 – 2. hely

    K1 – Körmendi László Baja 15:10 – 3. hely

  • 2017

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (HASE-GANZ) 13:26 – 1. hely

    C4 – Horváth Attila, Lillik Zoltán,
    Horváth Eszter, Németh Géza
    (Weking Egyesület) 14:00 – 2. hely

    C2 – Aipli Sándor, Szabó Attila (Kiskunlacháza DSE) 14:24 – 3. hely

    C2 – Denke Sándor, Csömöri Péter (Kiskunlacházi DSE) 14:48 – 4. hely

     

    CV2 – Varga Béla, Varga Nina (Dunakiliti) 15:17 – 1. hely

     

    K1 – Szalka János dr. (PSE) 12:58 – 1. hely

    K1 – Beecciu Mihai Stefan (Temesvár) –  13:24 – 2. hely

    K1 – Körmendi László (Bajai Spartacus) 14:22 – 3. hely

    K1 – Sebastian Iovanel (Temesvár) – 15:24 – 4. hely

    K1 – Miklós István (BVK) 15:29 – 5. hely

    K1 – Sallay Miklós (Szabadcsapatok) ??:?? – ?. hely

     

    K2 – Galambos Róbert, Tamaskó Ákos (Dusnok) – 17:14 – 1. hely

  • 2018

    C2 – Kakas Tamás, Pobori Krisztián (HASE-GANZ) 13:50 – 1. hely

    C4 – Szabó Attila, dr. Szigeti Ágnes, Horváth Eszter, Horváth Attila
    (Weking Egyesület) 14:26 – 2. hely

    C2 – Denke Sándor, Csömöri Péter (Kiskunlacházi DSE) 14:59 – 3. hely

     

    CV2 – Aipli Sándor, Aipliné Tóth Ilona (Kiskunlacháza DSE) 14:45 – 1. hely

    CV2 – Varga Béla, Varga Nina (Dunakiliti) 16:37 – 2. hely

     

    K1 – Szalka János dr. (PSE) 13:27 – 1. hely

    K1 – Sallay Miklós (Szabadcsapatok) 13:50 – 2. hely

    K1 – dr. Szám Kristóf 14:35 – 3. hely

    K1 – Körmendi László (Bajai Spartacus) 15:11 – 4. hely

    K1 – Ivándy Péter (Kuvik SE) 19:00 – 5. hely

     

     

Kontakt: +3620/333-5054 • hodzsi@weking.hu

WeKing Sport és Kulturális Közhasznú Egyesület  |  ALAPÍTVA: 2007  |  Created by: hodzsi  |  Tel.: +3620/333-5054 | hodzsi@weking.hu